Historia W1NGS

Dziękuję za zainteresowanie marką W1NGS - jest mi niezmiernie miło, że trafiłeś na tę witrynę internetową. Pozwól, że opowiem Ci jak powstały nasze wyjątkowe, profesjonalne rękawice bramkarskie, a wszystko zaczęło się od tego, że… nie dane mi było zostać drugim Wojciechem Szczęsnym ;)

"Stanie na bramce"

Całe moje dzieciństwo i czasy nastoletnie stały pod znakiem mojego „stania na bramce”. Zawodowa kariera bramkarska ostatecznie nie stała się moim przeznaczeniem, jednak ogromna pasja do niezawodnego sprzętu dla najważniejszego obrońcy na murawie pozostała. Czy oznacza to, że jestem gadżeciarzem? Być może! Ostatnie blisko 10 lat spędziłem testując niezliczoną ilość rękawic bramkarskich - tych regionalnych, jak i dostępnych ogólnoświatowo, tych przystępnych cenowo, jak i szalenie drogich, a wszystko to popierałem testami osobistymi, jak i zbieraniem opinii oraz ocen od kolegów z boiska. Mogę śmiało powiedzieć, że żaden krój rękawicy, jej wykonanie i model, nie jest mi obce!

Co wyróżnia W1NGS?

Marka W1NGS to skompresowanie wszystkiego tego, co zachwycało mnie w produktach dostępnych marek, z jednoczesnym poprawieniem tych parametrów, które pozostawiały wiele do życzenia. Co mam na myśli? Marka W1NGS to perfekcyjne połączenie wysokiej jakości wykonania i nowoczesnej, wpadającej w oko stylistyki. Istotnym parametrem jest także nierujnująca portfel cena produktu, gdyż doskonale wiem, że jedne rękawice na sezon to zdecydowanie za mało. Stworzenie rękawic HEXA, pierwszych rękawic marki W1NGS, wiązało się, nie ukrywam, z nie lada wyzwaniem - nasza droga do doskonałości trwała wiele miesięcy, jednak było warto!

Początek przygody

Z czystą przyjemnością, niezależnie od tego, czy grasz amatorsko, czy profesjonalnie, oddaje w Twoje ręce nasze rękawice. Jednocześnie gwarantuję, że model HEXA to dopiero początek przygody, jaką jest marka W1NGS. Koniecznie bądź na bieżąco z wszystkim tym, co mamy do zaoferowania, śledząc nasze media społecznościowe i zapisując się do newslettera.

Łapmy więc razem wiatr w nasze W1NGSowe skrzydła!

Więcej parametrów technicznych modelu HEXA znajdziesz klikając w przycisk.

Stwórz swoją legendę na boisku!

Nie daj się pokonać - zamów rękawice HEXA i stwórz swoją legendę na boisku!

crossmenu